Lisainfo: E-L 9.00-18.00 | Tel. +372 55 55 40 40 | E-mail: info@katus24.ee

Ohutud ja kindlad katusesillad

Seina- ja katuseredelid

Inimesel, kes töötab katusel, on alati oht alla kukkuda. Remont- ja profülaktilistel töödel, lumekoristusel, katuse tehnilisel teenindamisel, antennide paigaldamisel ja muudel juhtudel esinevate õnnetusjuhtumite riski võib minimiseerida ORIMA katuste ohutussüsteemide abil. Üleminekuks lamekatustel võib katuseredeli asemel kasutada katusesilda. Katusesildadest võib kokku panna ka tööpinnad ja tööastmed.
Kogu ORIMA katuseohutuse toodang toodetakse Soomes. ORIMA katusesillad on valmistatud kuumtsingitud terasest ja on kareda pinnaga, et hoida ära libisemist. Umbes 60% lumest läheb läbi selle silla, seetõttu saate juurdepääsu katusele aastaringselt. Katusesildu saab kasutada ka tööpindade ja tööastmete loomiseks. Suurema ohutuse tagamiseks võib katusesillale paigaldada 100 cm kõrgused piirded.

Läbikäik avariisillalt suitsulõõrini peab olema ohutu ja kindel. ORIMA katusesillad on valmistatud kuumtsingitud terasest ja on kareda pinnaga, et hoida ära libisemist. Umbes 60% lumest läheb läbi selle silla, seetõttu saate juurdepääsu katusele aastaringselt. Katusesildu saab kasutada ka tööpindade ja tööastmete loomiseks. Suurema ohutuse tagamiseks võib katusesillale paigaldada 100 cm kõrgused piirded.

laius 350 mm, standardpikkus 1210 mm, 2250mm ja 2970 mm

Katusesildade standardvärvid: tumepruun, tumehall, must ja punane (tellimusel on võimalikud ka teised värvitoonid)

Reguleeritavad kinnitused sobivad igasuguse kaldenurgaga katustele

Kinnitustevaheline maksimaalne kaugus on 1,2 m

Pikendus ühenduselementide arvel

Turvarööpad